Krmiva pro discus

Připravujeme krmivo DiscusFood 
Nový e-shop krmení pro terčovce a jiné ryby Discusfood Prodej a odchov terčovců Více na e-shopu www.discusplanet.cz
 
 

DiscusFood krmivo bylo speciálně vyvinuty na základě zkušeností od nejlepších chovatelů a podrobeny laboratorním testům. Toto krmivo Vám proto zajistí, že Vaše ryby porostou pořádně a jejich barva bude plně intenzivní. Suroviny které jsou použity pro terčovců doporučuje Tony Tan'a, jeden z nejznámějších chovatelů na světě, který se svými rybami vyhrál mnoho turnajů a šampionátů. Krmivo je vyráběno v Německu, což je další záruka kvality.

DiscusFood hlavně granule vyrobené v extrudací (zapečením), na rozdíl od standardních granulí který se vyrábí při teplotě 180 ° se naše granule upravují pouze při teplotě 60 ° C. V důsledku toho se, menší množství vitamínů, minerálních látek a stopových zničí při výrobě. DiscusFood krmivo je proto mnohem cennější než běžné kamínek ostatních společnosti. Díky měkké textuře krmiva nemají ryby problém s konzumací a nemusí se namáčet.

Suroviny používané v našem krmivu jsou nejlepší kvality a jsou speciálně vybírány. Ryby tak nedostávají zbytečné prvky do tukových zásob. Výsledkem je, že krmivo je vyplněno jen temi ceníme komponentami. Trávení proto probíhá bez problémů, ryby nemají zácpu, a trus je krátký a kompaktní.

DiscusFood krmivo nevyžaduje namáčení před krmením. Neabsorbuje vodu a nenabotnáva. Krmivo se nerozpadá, takže voda zůstane čistá a bez nečistot.

DiscusFood Krmivo neobsahuje konzervační látky a jiné fixační prostředky. Vhodné balení a hmotnost umožňuje plně uchovat vitamíny, které běžně po delším období oxidují a stanou se bezcenné.